Виготовлення вивісок

izgotovlenie-vivesok-1Світлова вивіска – це найбільш яскрава і помітна зовнішня реклама із всіх видівзовнішньої реклами. На обличчя однієї із світлових вивісок можна нанести зовсім різні варіанти інформації рекламного характеру, і вона буде достатньо ефективно виконувати свої функції з залучення користувачів. З яких компонентів складається ця конструкція, і яка її технологія виготовлення? Визначимо, які саме матеріали використовуються для її виготовлення.

Вивіска над входом у ваш заклад — це те, на що в першу чергу зверне увагу ваш можливий покупець, це обличчя вашої фірми. Будь то вивіска ресторану, магазину або іншої компанії. Фасадні вивіски — це елемент зовнішньої реклами, який щодня бачать безліч людей, і серед них чимало ваших майбутніх клієнтів. Подбайте про те, щоб ваша компанія гідно виглядала в їх очах. Виготовлення якісних і недорогих вивісок — наша спеціалізація.

Вивіски можуть бути різних конструкцій: плоскими площинами з надрукованим зображенням, світловими коробами, або складатися з окремих  об’ємних букв. Також вивіски бувають світловими та несвітловими.

Несвітлові вивіски – це суцільні площини з пластику чи композитного матеріалу, або об’ємні букв, які не мають зовнішньої чи внутрішньої підсвітки. Такі вивіски є недорогими у виробництві, але помітні лише в денний час.

Світлові вивіски – це світлові короби, або об’ємні букви, які підсвічуються світлодіодами, люмінесцентними лампами або неоном. Підсвітка робить таку візуальну рекламу яскравою та помітною  в будь-який час доби.