Виготовлення конструкцій

konstrukcii-1Рекламні конструкції — це торговельно-виставкове обладнання, яке використовується для вигідно представлення продукції. На сьогодні компанії, які займаються виготовленням промостійок та іншого рекламного і виставкового обладнання, можуть втілити в життя неординарний дизайн і будь-яку складність конструкції.

Рекламні конструкції виготовляють з пластику, композитного матеріалу, з використанням металевих рам, залежно від розмірів та призначення конструкції.

Виготовлені з якісних матеріалів з міцними кріпленнями рекламні конструкції прослужать тривалий термін на різних заходах, акціях, спеціалізованих виставках. Вкладаючи кошти в виготовлення таких конструкцій, Ви отримаєте мобільну рекламу, яку можна розміщати в потрібних місцях!

Весь спектр послуг з виготовлення рекламних конструкцій:

  • Виготовлення стелажів з рекламою для виставлення продукції в магазинах чи супермаркетах;
  • Виготовлення промостійок, які допомагають у проведенні акцій та на спеціалізованих виставках;
  • Виготовлення стійок для напоїв для розміщення в торгових залах та невеликих магазинах;
  • Виготовлення виносних рекламних щитів або штендерів, які служать вказівниками і дають повнішу інформацію про діяльність підприємства чи про продукцію;
  • Виготовлення реклами на холодильники, яка допомагає покупцям розпізнавати продукцію певної торгової марки.

Що варто знати про виготовлення рекламних конструкцій:

  • Мобільність. Конструкції складаються переважно з пластикових частин, які швидко монтуються та демонтуються. Невелика вага рекламних стендів, промостійок дозволяє без проблем їх транспортувати.
  • Багаторазовість використання. Інформацію на стійках чи стендах можна оновлювати, або замінювати, що дозволяє використовувати їх на різних заходах. Рекламні зображення на холодильниках теж можна переклеювати залежно від потреб.
  • Демонстраційні можливості. Рекламні конструкції дозволяють у вигідному порядку розмістити товари, напої, продукти харчування, друковані матеріали, тим самим привернути увагу до продукції чи послуг.