Реклама на транспорті

reklama-na-transporte-1Реклама на транспорті — це зовнішня реклама, яка розміщується на транспортних засобах які переміщаються по місту. Це сучасний вид реклами, який користується популярність серед рекламодавців та привертає увагу споживачів.

Реклама на транспорті має ряд переваг перед стандартними рекламоносіями:

  • Динаміка — Ваша реклама постійно перебуває в русі, по суті, сама їде до потенційного клієнта.
  • Вибірковість — Ви самі визначаєте маршрут експонування, виходячи з цілей рекламної кампанії.
  • Масовість — кількість тих людей, що побачили Вашу рекламу в рази перевищує кількість побачивших рекламу на стаціонарному носії.
  • Позитивність — на відміну від телевізійної та радіореклами не викликає роздратування у потенційних клієнтів.
  • Креативність — автомобіль це не стандартна площина, наприклад, 3х6. Автомобіль — це площина, що дає дизайнерам можливість втілити самі яскраві креативні ідеї використовуючи всі геометричні нюанси рекламоносія.

Крім того реклама на окремих автомобілях чи салонна реклама є інформативними для споживачів та збільшують продажі продукції та послуг.

Всі види транспорту — це рекламні носії, які дозволяють проводити неординарні рекламні кампанії, створювати ефект “всюдисущості” Вашої реклами, оскільки вона буде в постійному русі. Потенційний покупець вибагливий і хоче отримувати якісний рекламний продукт, який не буде надто нав’язливим і при тому привертатиме увагу. Саме таке завдання виконує реклама на транспорті.

Рекламна агенція «Хорошие Люди» забезпечить весь процес створення реклами на транспорті — від розробки макету до розміщення реклами та її обслуговування під час експонування.