Цифровий друк

cifrodruk-1Цифровий друк сьогодні користується небаченою популярністю. З його допомогою можна швидко і якісно надрукувати потрібні вам візитки, календарі, флаєра, плакати, буклети та іншу рекламну продукцію.

Оперативна поліграфія (цифровий друк) — дозволяє виготовляти малі обсяги поліграфічної продукції і надавати клієнтам великий перелік друкованих послуг.

Використання методу цифрового друку дає можливість зробити попередній перегляд екземпляра або роздрукувати пробний варіант майбутньої продукції перед самим друкарським процесом. Це допоможе попередньо оцінити якість і дизайн продукції і своєчасно внести необхідні зміни.Для цифрового друку не потрібна cifrodruk-00додрукарська підготовка, виготовлення друкованих форм і плівок. Тим самим сам процес друку за допомогою цифрового методу став недорогим і знижується ризик втрати якості зображення в процесі додрукарської підготовки.Продукція цифрового друку відрізняється високою якістю зображення. Цифровий друк, на відміну від офсетного, дозволяє дешево персоніфікувати дані і вводити нумерацію, вносити зміни після друку кожного відбитка.